Kalite PolitikamızTüm iş paydaşlarının memnuniyeti

Taşkın Mühendislik; Dünyanın sürdürülebililiği için en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri üreten ve yenileyen güvenilir bir çözüm ortağı olarak, iş birliği içinde olduğu tüm iş paydaşlarının memnuniyetini ilk sırada tutar.

Taşkın Mühendislik Etkili yönetim çalışmalarıyla, başarısının en önemli paydaşları olan çalışanlarının; eğitim ve iletişim imkanlarını arttırır, gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlar.

Güvenilirlik

Taşkın Elektrik üründe ve hizmette süreklilik ve güvenilirlik prensipleriyle çalışır. Tüm müşterilerine hizmeti zamanında ve kusursuz olarak sağlayarak kalitenin ve hizmetinin devamlılığını arzular.

Uygunluk

Taşkın Elektrik; iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere çalıştığı faaliyet alanlarında tüm yasal gereksinimleri karşılar. Uzman ve eğitimli çalışanları tüm süreçleri her aşamada kontrol altında tutarak uygunluğu en yüksekte tutmayı hedefler .

İş Güvenliği
Tüm çalışma ortamlarında şartların güvenli olmasını sağlayarak , tüm tarafların kaza riskini en aza indirmeyi amaçlar.

Sürekli gelişim

Taşkın Elektrik; Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sürekli gelişimi görev bilir. Ürünlerini, hizmetlerini, çalışanlarını ve süreçlerini değerlendirerek sistemin sürekli daha iyi olması için kaynaklarını harcamaktan kaçınmaz.

Saygınlık

Taşkın Elektrik bünyesinde beraber çalıştığımız her birey, saygı duyulan bir kurum oldukça güvenilirliğin devam edeceğinin farkındadır. Taşkın Elektrik, saygınlığı ve güçlü kurum imajı ile uzun soluklu ve sürekli bağlantılar kurmayı hedefler. İnsanlığa faydalı olmayı, faydaların üstünde görür ve kurumsal ve sosyal anlayışını bu ölçüde geliştirir.