Sürdürülebilirlik

Tüm iş paydaşlarının memnuniyeti
Taşkın Elektrik Mühendislik; Dünyanın sürdürülebililiği için en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri üreten ve yenileyen güvenilir bir çözüm ortağı olarak, iş birliği içinde olduğu tüm iş paydaşlarının memnuniyetini ilk sırada tutar.
 
Taşkın Elektrik Mühendislik Etkili yönetim çalışmalarıyla,  başarısının  en önemli paydaşları olan çalışanlarının;  eğitim ve iletişim imkanlarını arttırır,  gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlar.
 
Güvenilirlik
Taşkın Elektrik Mühendislik üründe ve hizmette süreklilik ve güvenilirlik prensipleriyle çalışır. Tüm müşterilerine hizmeti zamanında ve kusursuz olarak sağlayarak  kalitenin ve hizmetinin devamlılığını arzular.
 
Uygunluk
Taşkın Elektrik Mühendislik;  iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere çalıştığı faaliyet alanlarında  tüm yasal gereksinimleri karşılar. Uzman ve eğitimli çalışanları   tüm süreçleri her aşamada  kontrol altında tutarak uygunluğu en yüksekte tutmayı hedefler .
 
İş Güvenliği
Tüm çalışma ortamlarında  şartların  güvenli olmasını sağlayarak, tüm tarafların kaza riskini en aza indirmeyi amaçlar.
 
Sürekli gelişim
Taşkın  Elektrik Mühendislik;  Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sürekli gelişimi görev bilir. Ürünlerini, hizmetlerini, çalışanlarını ve süreçlerini değerlendirerek sistemin sürekli daha  iyi olması için kaynaklarını harcamaktan kaçınmaz.
 
Saygınlık
Taşkın Elektrik Mühendislik bünyesinde beraber çalıştığımız her birey,  saygı duyulan bir kurum oldukça güvenilirliğin devam edeceğinin farkındadır. Taşkın  Elektrik Mühendislik, saygınlığı ve güçlü kurum imajı ile uzun soluklu ve sürekli bağlantılar kurmayı hedefler. İnsanlığa faydalı olmayı, faydaların üstünde görür ve  kurumsal ve sosyal anlayışını bu ölçüde geliştirir.